O produktach Email

prosto z dzbana cie

 

FUZJA TRADYCJI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Bogactwo regionalnego haftu odkrywałam powoli... Przeglądając wzory wyrysowane na kartach utwierdzałam się w przekonaniu, że takim właśnie chcę go pokazać – piękny i ponadczasowy w swoim tradycyjnym kształcie... precyzyjnie wykonany dzięki pracy ludzkich rąk ... w połączeniu z najwyższej jakości materiałami...

W tenże sposób – urokliwy w swej pierwotności – wkracza w sferę design’u prezentowanego w ramach projektu BRANDIA.

Kolekcja BACK TO FOLK - KASZËBË i KOCIEWIE DESIGN ma na celu połączenie walorów wykonywanych ręcznie haftów z niespotykanymi dotąd na szerszą skalę formami. Dzięki temu oryginalne wzory wkomponowane w różnorodne produkty nabierają nowego znaczenia. Efekt końcowy jest zaskoczeniem dla wielu niedowiarków, iż tradycyjnie wytworzone hafty też mogą znaleźć zastosowanie w nowoczesnym wzornictwie.

Wzory, które wykorzystujemy w naszych wyrobach to tradycyjne ręczne hafty pochodzące z regionu, w którym mieszkamy i tworzymy - Pomorza. Haft kaszubski, haft kociewski - nie sposób pozostać obojętnym wobec ich piękna.

-------

Inspiracją do stworzenia kolekcji były spotkania z pasjonatkami i znawczyniami haftu, kobietami, których prace w tej materii wielokrotnie nagradzano – p. Grażyną Browarczyk i p. Mirosławą Dargacz. Dzięki nim świat haftu wypływa na szersze wody.
Ponadto p. Grażyna odgrywała w projekcie niezwykle ważną rolę "dobrego ducha". Za wprowadzenie w tajniki krawiectwa, wyrozumiałość i poświęcony czas - dziękuję :)

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Jedną z cech wyróżniających produkty BRANDIA jest wysoka jakość wykonania i przywiązanie do szczegółu. Bez względu na to czy jest to torba, element wyposażenia wnętrz czy gadżet pamiątkarski. Takie podejście zapewnia oryginalność i niepowtarzalność produktu oraz satysfakcję z użytkowania. Nasze produkty tworzone są przy użyciu zarówno narzędzi zaawansowanych technologicznie, jak i zupełnie prostych narzędzi ręcznych – jedynym kryterium ich doboru jest rezultat ostateczny, który powinien zadowolić najbardziej wymagającego Klienta. Nie chodzimy na skróty.

 

borowiacki kubek pracownia kopia

 

wdzydzka jovi n3 pracownia kopia

 

WYSOKOGATUNKOWE MATERIAŁY I SUROWCE

Stosujemy materiały wysokiej jakości i jeśli to tylko możliwe wybieramy surowce wytwarzane w Polsce. Przywiązujemy dużą wagę do procesu produkcji materiałów – preferujemy te, które zostały wyprodukowane z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw pracowniczych.

skry2

 

UNIKALNE WZORNICTWO

Tworzymy z wykorzystaniem jedynie wzorów własnego autorstwa – zapewnia to niepowtarzalny charakter i rozpoznawalność wszystkich produktów BRANDIA. Nasze produkty cechuje delikatność i kunszt wykonania oraz niebanalność połączeń tkanin i faktur.

sukieneczki etui cie


WYJĄTKOWOŚĆ PRODUKTÓW

Produkty prezentowane w naszym sklepie wykonane zostały w pojedynczych egzemplarzach bądź w niewielkich seriach. Ma to na celu podkreślić wyjątkowość każdej realizacji oraz umożliwić wyróżnienie w zunifikowanym na co dzień świecie. Niektóre z rzeczy wykonujemy na szczególne zamówienie – w pojedynczym egzemplarzu, z zastrzeżeniem niepowtarzalności wzoru. Część z naszych wyrobów posiada możliwość personalizacji.